Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Slovenia (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Mother & Baby

Mother & Baby

(465 products)
  • Pregnancy & Mother
  • Feeding Children
  • Children Health
  • Children Hygiene
  • Children Nutrition
  • Pacifiers
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml
    Sold out

    Cantu

    Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml

    No reviews
    Regular price €6.39
    Unit price€26.96 /L
    View details
  • ChildLife Echinacea, Natural Orange Flavor - 30 ml ChildLife Echinacea, Natural Orange Flavor - 30 ml ChildLife Echinacea, Natural Orange Flavor - 30 ml
    Sold out

    ChildLife

    ChildLife Echinacea, Natural Orange Flavor - 30 ml

    1 review
    Regular price €11.19
    Unit price€3.73 /10ml
    View details
  • Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules
    10% off

    Formeds

    Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules

    No reviews
    Sale price €32.09 Regular price €35.69
    Unit price€0.53 each
    View details
  • Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets
    5% off

    Solgar

    Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets

    No reviews
    Sale price €23.09 Regular price €24.39
    Unit price€0.19 each
    View details
  • Starpharma Healthy Lollipop with 12 Vitamin, Pineapple - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Healthy Lollipop with 12 Vitamin, Pineapple - 6 g

    1 review
    Regular price €0.49
    Unit price€81.67 /kg
    View details
  • Bob Snail Pear & Mango Stripe with No Added Sugar - 14 g Bob Snail Pear & Mango Stripe with No Added Sugar - 14 g
    Sold out

    Bob Snail

    Bob Snail Pear & Mango Stripe with No Added Sugar - 14 g

    No reviews
    Regular price €0.69
    Unit price€0.49 /10g
    View details
  • McLloyd's Teddy Carrot & Pumpkin Corn Crisps 4 x 15 g

    McLloyd's

    McLloyd's Teddy Carrot & Pumpkin Corn Crisps 4 x 15 g

    No reviews
    Regular price €3.29
    Unit price€5.48 /100g
    View details
  • Now Foods Kid Cal Chewables - 100 Tablets Now Foods Kid Cal Chewables - 100 Tablets Now Foods Kid Cal Chewables - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Kid Cal Chewables - 100 Tablets

    1 review
    Regular price €14.99
    Unit price€0.15 each
    View details
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 4x15 g McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 4x15 g

    McLloyd's

    McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 4x15 g

    2 reviews
    Regular price €2.39
    Unit price€0.60 each
    View details
  • YumEarth Lollipops with Vitamin C Cherry, Strawberry and Raspberry - 14 Pieces

    YummyEarth

    YumEarth Lollipops with Vitamin C Cherry, Strawberry and Raspberry - 14 Pieces

    No reviews
    Regular price €5.09
    Unit price€0.36 each
    View details
  • Simed Cotton Training Panties - Frog

    Simed

    Simed Cotton Training Panties - Frog

    No reviews
    Regular price €4.29
    Unit price
    View details
  • Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml
    25% off

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin D3 Vegan for Children, Aerosol - 30 ml

    1 review
    Sale price €5.99 Regular price €7.99
    Unit price€199.67 /L
    View details
  • Helpa BIO Grits Freeze-Dried Strawberry Chips - 20 g Helpa BIO Grits Freeze-Dried Strawberry Chips - 20 g
    5% off

    Helpa

    Helpa BIO Grits Freeze-Dried Strawberry Chips - 20 g

    No reviews
    Sale price €5.49 Regular price €5.79
    Unit price€27.45 /100g
    View details
  • Starpharma Healthy Lollipop with Vitamin C and D, Raspberry - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Healthy Lollipop with Vitamin C and D, Raspberry - 6 g

    No reviews
    Regular price €0.49
    Unit price€81.67 /kg
    View details
  • ChildLife Vitamin D3 500 IU for Children, Berry - 30 ml ChildLife Vitamin D3 500 IU for Children, Berry - 30 ml
    11% off

    ChildLife

    ChildLife Vitamin D3 500 IU for Children, Berry - 30 ml

    1 review
    Sale price €8.99 Regular price €10.09
    Unit price€29.97 /100ml
    View details
  • Formeds Prenacaps Uro - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Prenacaps Uro - 60 Capsules

    No reviews
    Regular price €19.89
    Unit price€0.33 each
    View details
  • Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g
    Sold out

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g

    No reviews
    Regular price €1.59
    Unit price€0.99 /10g
    View details
  • Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces

    No reviews
    Regular price €4.69
    Unit price€0.14 each
    View details
  • Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels
    Sold out

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Prenatal DHA, strawberry flavour - 90 Softgels

    No reviews
    Regular price €34.09
    Unit price€0.38 each
    View details
  • Philips Avent Cup with Spout, Green - 300 ml Philips Avent Cup with Spout, Green - 300 ml Philips Avent Cup with Spout, Green - 300 ml

    Philips

    Philips Avent Cup with Spout, Green - 300 ml

    No reviews
    Regular price €9.69
    Unit price
    View details
  • Starpharma Healthy Lollipop with 12 Vitamin, Cherry - 6 g
    Sold out

    Starpharma

    Starpharma Healthy Lollipop with 12 Vitamin, Cherry - 6 g

    No reviews
    Regular price €0.49
    Unit price€81.67 /kg
    View details
  • Helpa Date Bar, Blackcurrant - 20 g Helpa Date Bar, Blackcurrant - 20 g

    Helpa

    Helpa Date Bar, Blackcurrant - 20 g

    No reviews
    Regular price €1.09
    Unit price€54.50 /kg
    View details
  • Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g

    Bob Snail

    Bob Snail Banana, Pineapple & Mango Smoothie, No Added Sugar - 120 g

    No reviews
    Regular price €1.09
    Unit price€9.08 /kg
    View details
  • Prima Pregnancy Stream Test - 1 piece
    Sold out

    Prima

    Prima Pregnancy Stream Test - 1 piece

    No reviews
    Regular price €1.49
    Unit price
    View details
  • Previous
  • Page 7 / 20
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • …
  • 20
  • Next
Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Slovenia (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@meidpak.com

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart